fbpx

У Франківську 15 квартир залишились без газу через сусіда, який переплутав водопровідний та газовий шланги

Суспільство 08:54, 04.12, 2021

Мешканець будинку №33 на вулиці Південний бульвар в Івано-Франківську залишив без газу сусідів. 3 грудня чоловік намагався під’єднати до діючої мережі газопостачання газову колонку.

Очевидно, переплутав водопровідний та газовий шланги і під’єднав газову систему багатоквартирного будинку до водопроводу. У результаті залиті водою газові внутрібудинкові мережі і три стояки, а це 15 квартир, залишилися без газу, повідомили в АТ “Івано-Франківськгаз”.

Роботи з відновлення газопостачання заплановані на ранок 4 грудня. Зокрема, фахівці “Івано-Франківськгазу” осушуватимуть внутрібудинкові мережі від води, обстежуватимуть газові прилади та лічильники, у разі необхідності їх прочищатимуть.

На горе-майстра, який, ризикуючи своєю безпекою і безпекою сусідів, втрутився в газорозподільну систему, чекає штраф та компенсація завданих збитків.

Фахівці “Івано-Франківськгазу” наголошують, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт. У разі несправності газових приладів або потребі їх встановлення звертайтесь до фахівців АТ «Івано-Франківськгаз».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: