fbpx

У Франківську батькам у чатах повідомили, які дитсадки сьогодні запрацюють

Суспільство 08:00, 14.09, 2020

Вчора директор департаменту освіти на науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук повідомив, що з 1 вересня в Івано-Франківську поетапно розпочинають роботу дитячі садочки.

У Франківську батькам у чатах повідомили, які дитсадки сьогодні запрацюють 1

Втім, всі запитання про те, які саме садочки запрацюють, Максимчук проігнорував. Не оприлюднили цієї інформації ні на сайті департаменту, ні на сайті міськвиконкому.

Але батьки дошкільнят почали отримувати повідомлення від вихователів про те, що з понеділка відкриваються дошкільні заклади №: 17, 18, 22, 23, 36.

  • №17 «Ромашка» (Вовчинецька, 210);
  • №18 «Зернятко» (вул. Івана-Павла ІІ, 14);
  • №22 «Світанок» (вул. Довга, 40 а);
  • №23 «Дударик» (вул. Сухомлинського, 10 а);
  • №36 «Віночок» (вул. Целевича, 16 а).

В одному з повідомлень йдеться про те, що дитсадки відкривають на підставі рішень міськради (рішення від 21.08.20 р. №224-43, зокрема п. 2 та рішення від 31.08.20 №273-44, п.3, з 14.09.20 р.).

У Франківську батькам у чатах повідомили, які дитсадки сьогодні запрацюють 2

Одним з цих рішень міськрада визнала рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та Постанову Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» такими, що не ґрунтуються на нормах Конституції. А також дозволила працювати закладам дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти в звичному режимі.

У Франківську батькам у чатах повідомили, які дитсадки сьогодні запрацюють 3

А іншим – продовжила літні канікули до 11 вересня.

У Франківську батькам у чатах повідомили, які дитсадки сьогодні запрацюють 4

Нагадаємо, у п’ятницю, 11 вересня, міський голова Руслан Марцінків повідомив, що у Франківську поступово відкриватимуть дитсадки, школярі вчитимуться дистанційно.

Перед тим, 7 вересня, Марцінків заявляв, що «незважаючи на рішення Києва, з понеділка наші діти підуть у школи і дитсадки».

Як писав КУРС, за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківськ залишається у червоній карантинній зоні до 28 вересня.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: