fbpx

У Франківську через карантин з водоканалу звільнилося четверо людей

Суспільство 16:33, 15.05, 2020

Через поширення коронавірусної інфекції та уведення певних обмежень КП “Івано-Франківськводоекотехпром” почало втрачати працівників. Люди відмовлялися працювати і почали звільнятися. Про це у студії Суспільного розповів речник підприємства Володимир Шпег.

“Більшість наших працівників – люди із сіл та області. Вони під час карантину не мали як добратися до роботи. Тому ми обіцяли, що доплачуватимемо їм за проїзд. Проте ми не мали грошей навіть на виплату заробітної плати. Дійшло до того, що люди почали звільнятися, бо не можуть працювати у цих умовах. У нас у штаті є 620 чоловік, 170 людей були на лікарняному, приблизно 60 пішли за свій рахунок. Під час карантину ми не могли ні звільнити, ні взяти людину, була заборона. На цей час у нас є чотири звільнені працівники, які після послаблення карантину вирішили все-таки піти з підприємства”, – сказав Володимир Шпег.

Під час карантину водоканал працював обмежено – робітники виїжджали тільки на аварійні роботи. У березні розпочалися проблеми із оплатою комунальних послуг жителями міста. Так, каже Володимир Шпег, станом на березень оплата за послуги водопостачання та водовідведення була приблизно 68%. У квітні ситуація покращилася – на рівні 70%.

“Борги від населення все ще є, це більш як 50 мільйонів гривень. Сподіваємось на свідомість жителів. Ми залежні від людей, наша робота залежить від виплат жителів”, – розповідає Володимир Шпег.

Крім того, уряд заборонив накладати штрафні санкції для населення за борги. Через брак грошей на підприємстві не могли закупити реагенти для очистки води, знезараження та заправити техніку.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: