fbpx

У Франківську хочуть створити містобудівний геопортал

Суспільство 17:42, 23.12, 2019

23 грудня презентували Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської ОТГ. Т.в.о головного архітектора міста Івано-Франківська Артур Прокіпчук і працівники відділу містобудівного кадастру Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради побували на презентації – набиралися досвіду.

Начальник Управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради Василь Бесага повідомив, що продукт дозволить в онлайн режимі отримати інформацію стосовно земельних ресурсів (відведення земельних ділянок, оренди), генплану та зонінгу, інженерних мереж, забудов, містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, розміщення рекламних конструкцій тощо.

За словами т.в.о. головного архітектора міста Івано-Франківська Артура Прокіпчука, у перспективі в 2020 році має з’явитися Геопортал містобудівного кадастру Івано-Франківської міської територіальної громади.

«Містобудівний кадастр має стати основою геоінформаційної системи аудиту міста. Ця система робить більш ефективним управління містом в цілому та його окремим ресурсами – природними, економічними, демографічними тощо. Поєднання інформації про всі ці ресурси дозволить оперативно отримати необхідні дані про об’єкти, які розміщені на території міста, сформувати витяги, провести геоінформаційний аналіз тощо. В єдиній інформаційній базі є потреба, навіть необхідність, а також це слідування тенденціям сучасного світу», – повідомив Прокіпчук.

У Франківську хочуть створити містобудівний геопортал 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: