fbpx

У Франківську хочуть створити ще одне комунальне підприємство

Суспільство 11:28, 24.04, 2024

На сайті Івано-Франківської міської ради з’явився проєкт рішення про створення комунального підприємства «Управляюча компанія «Житло» Івано-Франківської міської ради, пише КУРС.

Проєкт рішення оприлюднений 23 квітня, ймовірно, його винесуть на голосування на сесію міської ради, яка відбудеться 30 квітня.

У проєкті зазначається, що підприємство надаватиме послуги з управління багатоквартирними будинками; буде виконувати роботи з реконструкції та капремонту, а також займатися будівництвом будівель, доріг та комунікацій. Крім того, підприємство буде надавати багато інших послуг, серед яких фінансова та інвестиційна діяльність, консалтингові послуги, надання в оренду майна, оптова та роздрібна торгівля і навіть послуги з дезінсекції, дезінфекції, дератизації.

У Франківську хочуть створити ще одне комунальне підприємство 1

Статутний капітал підприємства планують встановити у розмірі 1 млн грн.

Нагадаємо, в Івано-Франківській громаді працює приблизно три десятки комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги та обслуговують об’єкти благоустрою. Майже всі вони хронічно збиткові.

В Івано-Франківську нові комунальні підприємства створюють майже кожного року. Так, у 2021 році Івано-Франківська міська рада створила КП «Муніципальні ринки» та КП «Франківськ АГРО», а в 2022 році – КП «Сервіс паркування» та КП «Франківськ арена».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: