fbpx

У Франківську "МакДональдз" обіцяє створити 100 робочих місць та працювати "по-новому"

Суспільство 19:35, 31.03, 2021

Компанія “МакДональдз Україна” анонсує цього року відкриття ресторану в Івано-Франківську, а також у Білій Церкві, Луцьку та Хмельницькому.

У фокусі на найближчі роки – відкриття нових закладів у містах-мільйонниках – Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві. Наразі “МакДональдз” розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів у Кропивницькому та Маріуполі, а також компанія відкрита до пропозицій щодо місця розташування перших закладів у Чернівцях та Ужгороді. 

“Вибір розташування майбутнього ресторану залежить від декількох критеріїв. По-перше, компанію цікавлять локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки”, – прокоментував Віталій Стефурак, директор з розвитку “МакДональдз Україна”.

У 2021 році компанія планує створити 4600 робочих місць: 1500 в ресторанах МакДональдз та 3100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів.

В Івано-Франківську ресторан відкриють на вулиці Миколайчука, 2, біля торгового центру “Арсен”.

“Ресторан “МакДональдз” буде працювати по-новому та з сучасним дизайном. Формат “по-новому” передбачає новий принцип роботи касової зони, термінали самообслуговування, обслуговування за столиками, новий принцип роботи кухні, експерта з гігієни та гостинності в залі, що відповідатиме за безпеку та комфорт клієнтів у закладі. Також передбачений МакДрайв”, – повідомили КУРСу у пресслужбі компанії.

В Івано-Франківську планують створити приблизно 100 робочих місць.

За минулий рік нові заклади МакДональдз були відкриті в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі (Київська область). Обсяг інвестицій у будівництво і відкриття нових закладів та реновацію вже існуючих склав майже 26 млн доларів США. Наразі компанія налічує 98 ресторанів у 21 місті по всій Україні. У планах МакДональдз на 2021 рік – майже 42 млн доларів США інвестицій і подальший активний розвиток у регіонах.

Як повідомили у пресслужбі, “МакДональдз” зберіг команду з майже 10 тисяч людей по всій Україні, зосередившись на безпеці робітників і клієнтів. Зокрема, компанія витратила близько 82 млн грн на засоби захисту працівників та клієнтів від COVID-19. А також виплатила більше як 50 млн грн компенсацій за простій і вимушені відпустки співробітників під час локдаунів і не скоротила жодного працівника.

Як писав КУРС, відкриття МакДональдза в Івано-Франківську заплановане на перше півріччя цього року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: