fbpx

У Франківську мешканцям приватного сектору безкоштовно роздадуть сміттєві контейнери

Суспільство 20:11, 18.11, 2019

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928», яке є виконавцем послуг із вивезення побутових відходів в місті Івано-Франківську, повідомляє що з 1 грудня змінюється схема збору твердих побутових відходів у приватному секторі.

Відповідно до рішення виконкому, перевізник сміття зобов’язується надавати абонентам, які мешкають в приватному секторі, спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів.

«Ми переходимо на планово-поквартирну схему збору ТПВ. Ця схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із цих контейнерів», – йдеться у повідомленні..

Це стосується мешканців вулиць Микитинецька, Простора, Токарська, Танкістів, Вербова, Об’їздова, Хриплинська (від № 47а до № 67), Поперечна, Рівна, Котляревського, Й. Сліпого, Чехова (ділянка від Островського до Матієва-Мельника), Матієва-Мельника, Островського (від Чехова до Трускавецької), Чайковського, Зелена, Вербицького, Опільського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Кондукторська, Деповська (від №75 до №123).

Мешканців цих вулиць просять з’явитися на ПрАТ «АТП-0928» для укладання угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами та отримання контейнерів.
Контейнери будуть надаватись за договором безоплатного користування (позички) зберігання тим абонентам, що не мають простроченої заборгованості за попередні періоди перед підприємством.

Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ «АТП-0928» за адресою: вул. Максимовича 11, м. Івано-Франківськ.

Телефон для довідок: 56-27-33 або 0504338200 .

При собі необхідно мати будинкову книгу або довідку про склад сім’ї, паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера (РНОКПП). Видача контейнерів для населення до 15.00 год.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: