fbpx

У Франківську на Каскаді реконструюють підстанцію - роботи триватимуть до серпня

Суспільство 16:14, 20.05, 2024

У Франківську розпочали реконструкцію підстанції, електропостачання якої охоплює район Каскаду, вулиці Миру і Хоткевича. Через це у споживачів може час від часу зникати світло, пише КУРС з посиланням на Прикарпаттяобленерго.

Це перша з реконструкцій міських підстанцій, передбачена інвестиційною програмою 2024 року, зазначають енергетики.

Підстанція діє в Івано-Франківську з 1985 року. Для того щоб уникнути в подальшому аварійних ситуацій, підрядні організації Прикарпаттяобленерго проведуть заміну старого комутаційного обладнання на нове. Роботи будуть проводити поетапно, і вже до серпня, згідно з проєктним планом, 80% підстанції буде оновлено.

Енергетики попередили, що під час ремонтних робіт надійність електропостачання знижується, оскільки споживачів заживлюють за тимчасовими схемами. Тому у випадку аварійних ситуацій в мережі для відновлення електропостачання знадобиться більше часу, ніж зазвичай.

“Якщо не провести реконструкції підстанції, не оновити обладнання зараз – можливі тривалі знеструмлення в майбутньому”, – наголошують в Прикарпаттяобленерго. Оновлення обладнання, додають вони, допоможе диспетчерам компанії отримувати більшу кількість даних, щоб оперативніше відновлювати подачу електроенергії.

Загалом у цьому році в планах Прикарпаттяобленерго провести реконструкцію ще чотирьох підстанцій в області.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: