fbpx

У Франківську на повістки до армії не відгукнулися 2800 юнаків

Суспільство 20:12, 06.10, 2020

Як повідомили у вівторок, 6 жовтня, основна проблема Івано-Франківської міської комісії з призову – те, що призовники не з’являються.

Наразі 2800 призовників не відгукнулися на повістки, поінформували в військкоматі.

“Виклику до призовної комісії в Івано-Франківську підлягає 4107 людей. Сюди входять і призовники, які при досягненні 27-річного віку, будуть передані в запас, ті, які будуть призвані до Збройних сил інших військових формувань, студенти, які навчаються у наших навчальних закладах”, – пояснив військовий комісар Івано-Франківського військового комісаріату Ігор Сорокопуд.

Планове завдання – відправити до війська 65 призовників. Перші відправки відбудуться 7 і 8 жовтня.

Призовники не будуть проходити військову службу на території зони ООС, там проходять службу лише військовослужбовці за контрактом.

Все ж, за словами Сорокопуда, призовники продовжують ухилятися від обов’язку. Бо навіть якщо повістка не прийшла, за законом, протягом 10 днів від оголошення призову (в цьому випадку – від 1 жовтня) чоловіки призовного віку, які не мають відстрочки, повинні зголоситися у військкомати.

“Якщо протягом 10 днів ці громадяни не з’являться, я передаю матеріали до органів Нацполіції, щоб вони провели розшук, затримання і привели до обласного військового комісаріату тих, хто ухиляється від виконання військового обов’язку, – каже Ігор Сорокопуд. – Сільські голови і керівники установ та організацій, де працюють особи призовного віку, повинні забезпечити їхнє прибуття до комісії”.

Військовий комісар запропонував міському голові розмістити список з прізвищами призовників на сайті.

Також сільські голови мають повідомити у поліцію, хто у їхніх населених пунктах ухиляється від призову.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: