fbpx

У Франківську на п’ять років звільнять від оплати комунальних послуг учасників АТО/ООС

Суспільство 15:36, 12.12, 2020

Івано-Франківська міська рада має намір затвердити Положення про порядок звільнення учасників бойових дій АТО/ООС та членів їх сімей від сплати за житлово-комунальні послуги на 2021 – 2025 роки. Проєкт рішення опублікований на сайті ради.

Положення поширюється на учасників бойових дій АТО/ООС, членів їх сімей, а також на членів сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС. До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства І та ІІ групи або особами з інвалідністю І групи, непрацездатні батьки, особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням.

Пільги на житлово-комунальні послуги надаються в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Пільги учасникам бойових дій АТО/ООС, членам їхніх сімей надаються у розмірі 75% з державного бюджету та 25% з бюджету Івано-Франківської територіальної громади, а членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції у розмірі 50% з державного та 50% з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади. У разі, коли не надаються пільги з державного бюджету в розмірі, визначеному законодавчо, надаються пільги у розмірі 100% з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади.

Пільга учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, бійцям добровольцям АТО/ООС надається з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади в розмірі 100% до отримання учасниками АТО/ООС, бійцями-добровольцями АТО/ООС посвідчень учасників бойових дій.

Пільги надаються на комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів, розподіл газу тощо) та за користування житлом (послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій).

Детальніше з положенням можна ознайомитися за посиланням>>>.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: