fbpx

У Франківську оштрафували за шахрайство підприємця, який мав облаштувати укриття

Суспільство 14:49, 12.10, 2023

В Івано-Франківську за шахрайство засудили підприємця, який повинен був облаштувати укриття та пункти обігріву в житлових будинках на замовлення комунального підприємства “Комфортний дім”. Його оштрафували на 51 тис. грн.

Як йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду, підприємець заволодів чужим майном через шахрайство, а також використав підроблений документ, повідомляє Суспільне.

Підприємець уклав із “Комфортним домом” договір про облаштування споруд цивільного захисту найпростіших укриттів та пунктів обігріву, зокрема на вулиці Івасюка, 46 на загальну суму 60 515, 31 грн, на вулиці Миколайчука, 16 на загальну суму 55 118,37 грн, на вулиці Молодіжній, 56 на загальну суму 53 620,41 грн, на вулиці Вовчинецькій, 195 на загальну суму 39 668,37 грн.

Як з’ясувала експертиза, у поданих для оплати документах підприємець вказував завищені обсяги виконання робіт або роботи, які не проводилися.

Директор “Комфортного дому” заявив, що він підписував ці акти та виплачував гроші підряднику, “бувши введеним в оману щодо виконання будівельних робіт у повному обсязі”.

Натомість підприємець повністю визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень.

Суд врахував його щире каяття і призначив штраф — 51 тис. грн. Крім того, підприємець повинен оплатити 68 348, 88 грн за проведення судових експертиз і відшкодувати заподіяні “Комфортному дому” збитки.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: