fbpx

У Франківську погасили марку "ПТН ПНХ!"

Суспільство 14:10, 24.02, 2023

До річниці великої війни Укрпошта презентувала поштову марку “ПТН ПНХ!”.  Сьогодні у центральному відділенні АТ “Укрпошти” в Івано-Франківську відбулося урочисте погашення нової поштової марки.

За словами керівника Івано-Франківської обласної дирекції АТ «Укрпошта» Михайла Рудого, марка носить символічний характер, оскільки вказує напрямок всьому російському світу, куди іти, таким чином демонструючи наше ставлення до них.

Ескізом марки став малюнок-графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створений ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області.

“Дуже знаково, що на зображенні маленький хлопчик перемагає візуально сильнішого супротивника. Саме таку аналогію можемо провести і між Україною та росією, яка значно більша у масштабах та ресурсах, проте, як показує досвід, набагато слабша за нашу державу. Вірю, що зовсім скоро настане наша перемога та Україна знову стане вільною, незалежною державою з визнаними кордонами 1991 року”, – сказав під час виступу заступник голови ОДА Вадим Созоник.

Тираж марки “ПТН ПНХ!” – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша – 180 грн, з яких 42 грн – благодійний внесок.

Номінал марки – F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України). До марок також випущено конверт «Перший день», художній конверт, картку, презентаційну папку та рамку, тематичне худі.

Поштова марка «ПТН ПНХ!» – благодійний випуск Укрпошти. Зібрані доброчинні кошти будуть спрямовані на гуманітарні потреби, зокрема на навчальні заклади, які постраждали від російської агресії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: