fbpx

У Франківську презентували польську програму підтримки стартапів

Суспільство 17:17, 31.08, 2021

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася презентація ґрантової  програми підтримки стартапів Connect Poland Prize за участі директора управління неінвестіційніх проєктів міста Люблін, менеджера, проєктного тренера Кшиштофа Лонтки.

Програма розрахована на стартапи, що хочуть розвивати свої ідеї через партнерство з великими корпораціями в Польщі з можливістю вийти на ринки інших європейських країн.

Участь у програмі, що підтримується Польським агентством з розвитку підприємництва, Європейським союзом, ініціативами Smart Growth та Start in Poland, дає можливість українським стартаперам на реалізацію інноваційного проєкту отримати:

  • до 50 000 євро грантових коштів;
  • підтримку експертів;
  • доступ до інфраструктури великих компаній;
  • можливість здобуття інвесторів і бізнес-партнерів.

«Брати участь у програмі можуть будь-які проєкти, що працюють у галузі біотехнологій, роботизації і кібербезпеки, Інтернету речей, енергетики тощо. Вперше ґрантодавець не вимагатиме власного внеску і детального звіту по кожному євроценту» – зазначив Кшиштоф Лонтка.

У Франківську презентували польську програму підтримки стартапів 1

Науковці чи стартапери, які прагнуть долучитися до програми, повинні заповнити заявку до 5 вересня і після цього отримати додаткову консультацію від Кшиштофа Лонтки щодо питань, які виникатимуть під час заповнення заявки, інформує пресслужба ІФНМУ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: