fbpx

У Франківську продовжать комунальні маршрути у приміські села, щоб позбутися приватних перевізників

Суспільство 16:35, 13.02, 2021

Виконком Івано-Франківської міської ради затвердив нову мережу міських маршрутів, яка вступить у дію з 1 квітня.

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк зазначив, що відповідно до нової мережі комунальний маршрут №40 продовжать до села Крихівці, а №55, який зараз курсує до Крихівців, планують запустити у село Драгомирчани.

З його словами, зникають приватні маршрути №23, №31. За їхнім маршрутом уже курсує комунальний автобус №49. Як писав КУРС, з 1 лютого цей маршрут продовжили до села Микитинці.

Також припиняє роботу приватник №43. Як альтернативу мешканцям пропонують користуватися комунальними маршрутами №27 і №33.

Як показує програма для моніторингу громадського транспорту DozoR City, сьогодні не курсує жоден з автобусів на маршрутах №№23, 31, 49.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нагадав, що протягом 5 років місто планує перейти повністю на комунальний транспорт.

“Але цей перехід розписаний на п’ять років. В першу чергу переводимо на комунальні ті маршрути, де найбільше нарікань. В останню чергу будемо переводити маршрути, які більш-менш добре працюють”, – сказав Марцінків.

Андрій Гіглюк також повідомив, що невдовзі буде оголошений новий конкурс та визначені перевізники на ті маршрути, де закінчилися договори.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: