fbpx

У Франківську пропонують виплачувати випускникам 15 000 грн премії за успішні результати ЗНО

Суспільство 18:37, 27.04, 2021

Випускники, які складуть зовнішнє незалежне оцінювання на 195-200 балів зможуть претендувати на 15 000 гривень премії, а їхні вчителі – 10 000 грн.

Про це повідомив голова фракції «Європейська Солідарність» у міській раді Олексій Петечел, який запропонував на розгляд сесії міської ради Положення про преміювання випускників та педагогічних працівників закладів освіти Івано-Франківської міської ради за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та учнівських олімпіад.

Положення передбачає виплату премій з міського бюджету у розмірі 15 000 грн випускникам, які за результатами ЗНО отримали від 195 до 200 балів за кожну навчальну дисципліну.

10 000 грн премії зможуть отримати вчителі, вихованці яких посіли призові місця у IV (Всеукраїнському) і ІІІ (обласному) етапах учнівських олімпіад з навчальних предметів або отримали за результатами ЗНО більше 195 балів.

Олексій Петечел зазначає, що проєкт Положення може змінюватися та закликав освітян та не байдужих подавати свої пропозиції, щодо механізму преміювання учнів та педагогів.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: