fbpx

У Франківську розробляють стелу для Тисменицької брами

Суспільство 17:47, 09.09, 2020
НА ФОТО: тут була Тисменицька брама

Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Франківська замовило розробку проєктно-кошторисної документації на консервацію археологічних залишків Тисменицької брами Станіславівської фортеці, що на роздоріжжі вулиць Галицької та Лесі Українки, повідомило Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності ІФ міської ради на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, рештки Тисменицької брами виявили в результаті археологічних досліджень. Було прийняте рішення про їх ознакування та встановлення інформаційної стели.

До розробки згаданої інформаційної стели запросили архітектора Валер’яна Федоряка – його ескізна пропозиція роглядалася членами архітектурно-містобудівної ради та консультативної ради зі збереження спадщини і була визнана фахівцями прийнятною для реалізації.

Тож сьогодні начальник управління Орест Кошик та заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Володимир Ідак з проєктантом Остапом Дольним та архітектором Валер’яном Федоряком обговорили основний концепт спільної роботи над проєктом, ключові моменти щодо зовнішнього вигляду, місця розташування, інформаційного наповнення стели тощо.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: