fbpx

У Франківську шукають працівників на виробництво меблів

Суспільство 18:04, 22.03, 2024

В Івано-Франківську вже приблизно півтора року працює виробництво «PUG (ПАГ) – меблі». Переїхало підприємство з Запоріжжя з початком повномасштабного вторгнення.

Спочатку власники перевезли обладнання до Поляницької громади. Згодом вирішили переїхати разом із бізнесом до Івано-Франківська. Тут підприємець оновив устаткування та запустив сучасне виробництво, повідомляється на сайті міського голови.

«Повний цикл виробництва: від розпилу до збирання меблів. Маємо свою малярну камеру, повністю всі цикли закриваємо самі. Ми займаємось виготовленням меблів за індивідуальним проєктуванням. Це співпраця з дизайнерами, це співпраця з будівельниками, а також в нас є в команді дизайнери-технологи, які розробляють особисто під людину проєкти. Ми даємо повноцінну консультацію, обираємо матеріали, а також закриваємо всі питання, які з’являються в людини ід час роботи. Ставимо меблі під ключ», – розповідає засновник компанії PUG-меблі Станіслав Грандт.

Найсучаснішим обладнанням на виробництві підприємець називає свердлильно-присадочний станок ЧПУ. Це обладнання дозволяє дуже точно зробити присадку до збірки меблів. До слова, колектив, який працює зараз на підприємстві, здебільшого також із Запоріжжя. Конструктор-технолог Максим Давиденко працює на цьому виробництві вже десять років, півтора з яких в Івано-Франківську. Каже, з новим устаткуванням робота стала якіснішою. 

«Ми задаємо програму на ньому, робимо присадку, як будуть збиратися меблі. Потім хлопці, коли розпилюють, клеять наклейку, я штрих-кодом цю наклейку пікаю, і в мене виводить на екран всю присадку. Потім ми запускаємо станок, і станок в автоматичному режимі всю цю присадку робить сам. До міліметра, до сотих точність в нас іде», – розповідає конструктор-технолог Максим Давиденко.

Підприємство виготовляє розпашні шафи, шафи-купе, приліжкові тумби, комоди, кухні, ТВ-тумби та інше. За півтора року показало себе як конкурентне в області виробництво. 

А ще підприємство шукає працівників. Оскільки планує розширюватися та навіть виходити на міжнародний ринок. PUG-меблі працює в Івано-Франківську за адресою Левинського, 1. 

За словами міського Руслана Марцінківа, Івано-Франківськ прийняв уже 79 релокованих підприємств.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: