fbpx

У Франківську скасували антифестиваль Blank

Суспільство 20:17, 13.04, 2020

Цьогоріч ушосте фотографи Франківська і не тільки збиралися упіймати місто без людей – такий сенс антифестивалю Blank, який щороку проходить на настуний день після Великодня, у Поливаний понеділок.

На Великдень з року в рік Франківськ знелюднювався – переважна більшість мешканців роз’їжджалися по селах до родини, ще частина вирушали в подорожі на кілька вихідних днів. Наступний ранок після свята був особливим – вільне від людей і машин місто відкривало очі кожному, хто хотів його побачити незвичним і особливим в цей час.

У Франківську скасували антифестиваль Blank 1
Фото з “Бланку” попередніх років

Антифестиваль Blank придумали франківські фотографи, пізніше до них долучилися художники. Цього року організатори вирішили не проводити зустріч. Про це в мережі повідомив ідейний натхненник антифесту Андрій Назаренко.

“П’ять років поспіль першого світанку після Великодня ми зустрічались, щоб погуляти безлюдним містом, пофотографувати і попити кави. Цьогоріч мав би відбутись Шостий всефранківський антифестиваль Blank, але з деяких причин — не відбудеться.

По-перше, обмеження карантину забороняють нам збиратись.

У Франківську скасували антифестиваль Blank 2
Фото з “Бланку” попередніх років

По-друге, карантинні обмеження перетворили цілий світ на антифестиваль і сакральний сенс Бланку цьогоріч просто втратиться. Тим більше, всі вже скучили за людьми в місті.

Тому будемо чекати на Бланк наступного року, а поки що можна фотографувати порожнє місто, дорогою з дому до продуктового і жартувати про всесвітній антифестиваль в коментах”, – пояснює і пропонує Назаренко.

На фото – груповий портрет авторства Василя Гошовського з минулорічного антифестивалю Blank.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: