fbpx

У Франківську створюють комунальний заклад "Дім воїна"

Суспільство 13:01, 14.06, 2023

Завтра, 15 червня, на сесію Івано-Франківської міської ради виносять питання про створення комунального закладу “Дім воїна”.

У проєкті рішення зазначають, що заклад створюють для надання соціальних послуг учасникам війни та антитерористичної операції.

“Метою діяльності закладу є регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, профілактика, подолання та мінімізація наслідків складних життєвих обставин, реалізація соціальних, медичних, психологічних заходів відновлювального характеру, усунення або максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я отримувачів послуг”, – йдеться в проєкті рішення.

Серед іншого заклад буде забезпечувати надання послуг психологічної і фізичної реабілітації, а також  соціальної адаптації. А також організовувати дозвілля осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників антитерористичної операції тощо.

Крім того, КЗ “Дім воїна” буде сприяти розвитку ветеранського бізнесу та надавати їм юридичну підтримку. Зокрема: залучати міжнародну фінансову і технічну допомогу, міжнародні гранти, допомагати у пошуку роботи та працевлаштуванні. Також новостворений комунальний заклад сприятиме ветеранам в отриманні ними пільг і соціальних гарантій.          

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: