fbpx

У Франківську суд зобов'язав "Християнський рух за життя" сплатити місту річну заборгованість за оренду

Суспільство 15:37, 18.10, 2021

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звернувся до господарського суду з позовом до громадської організації “Християнський рух за життя” про стягнення заборгованості в сумі 13 149,58 грн.

Громадська організація не платить орендної плати. Виконком просив стягнути заборгованість за рік – з 1 грудня 2019 року до 30 листопада 2020 року. Йдеться про приміщення площею 84,1 кв. м на вулиці Січових Стрільців, 56. За цей період “Християнський рух за життя” заборгував 11 426 грн за оренду, решта – пеня, 3% річних та інфляційні втрати. Тобто місячна орендна плата становить приблизно 950 грн.

Як йдеться в рішенні суду, відповідач відзив на позов не подав. Суд задовольнив позов та стягнув з ГО “Християнський рух за життя” 13 149,58 грн заборгованості.

Нагадаймо, ГО “Християнський рух за життя” очолює депутат Івано-Франківської міської ради від партії “Свобода” Ярослав Дубас. Дубас і його організація останнім часом відзначилися забороною фільму “Демонік” у франківських кінотеатрах та вимогами обов’язкового викладання християнської етики в школах.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: