У франківській книгарні “Є” відбулася презентація нових книжок письменника Василя Добрянського.
Читачам автор представив нові романи “Ніхто не скаже «Прощавай!»” і “Жереб”.
“Захопливі пригоди та інтригуючі розслідування у жанрах історичного детективного роману”, – роблять висновок на сторінці книгарні “Є”.
Василь Добрянський – франківець, письменник, журналіст і політичний діяч. Його доробок налічує два десятки романів і детективів, які вразили читачів своїми загадками та психологічними деталями.
Події історико-пригодницького роману Василя Добрянського “Ніхто не скаже “Прощавай!” відбуваються в листопаді 1918 року — після підписання Комп’єнського перемир’я. Країни Антанти змушують Німеччину вивести її війська з України, й уряд гетьмана Скоропадського залишається сам на сам із більшовистськими бандами і монархічними рухами. Саме у цей час до каплиці на київській вулиці Інститутській, поруч із якою розміщувався гетьманський штаб, уночі хтось підкидає труп босого штабс-капітана. На пальці його ноги бирка з написом: «Власність гетьмана Скоропадського»…. Дивний «подарунок» гостро непокоїть оточення гетьмана та його розвідувальні служби, бо геть невідомо, що ховається за цією зухвалою акцією…
Політичні ігрища, протистояння розвідслужб західних держав, кримінальний світ тогочасного Києва, жорстокі злочини заради амбіцій, таємні заколоти, зрада в оточенні гетьмана… Певно, тільки колишній капітан київської поліції, досвідчений слідчий Клим Жеграй у змозі розібратися у цьому найзаплутанішому павутинні.
Роман “Жереб” – класичний детектив з елементами трилера. Сюжет такий. Вони двоє — давні друзі. Але проблема в тому, що один із них — начальник міської поліції, а другий — слідчий, який через важке поранення, отримане під час стрілянини в найпрестижнішому готелі, відсторонений від справ. Проте майбутнє обох героїв зараз цілком залежить від розкриття саме цієї трагедії, що, на перший погляд, видається стовідсотковим «глухарем»…
Текст сповнений загадок, напруги та яскравих психологічних деталей, а примхливий сюжет здатен завести в глухий кут навіть досвідченого читача «поліційних трилерів».
Раніше автор писав під псевдонімом Борис Крамер.
Нагадаємо, автор детективів Борис Крамер, він же Василь Добрянський, отримав “Золотий пістоль”
КУРС писав, що Василь Добрянський презентував у Палаці Потоцьких три ретроромани