fbpx

У Франківську відкрилась II літня STEM-школа

Суспільство 16:35, 12.07, 2021

Роботи-трансформери, мамонт та багато інших гостей завітали на відкриття ll літньої STEM-школи лідера для дітей 7-11 класів у Центр освітніх інновацій, що на вул. Незалежності, 36.

Учні цієї школи будуть вивчати багато дисциплін на практиці та, крім того, візьмуть участь у І Всеукраїнському фестивалі скрипки, відвідають відомі музеї Буковини, підкорять вершину Піп Іван, побувають на «Українському ПАМІРІ», озері “Буковинське око” та у багатьох інших захопливих місцях, повідомляє пресслужба міського голови Івано-Франківська.

У Франківську відкрилась II літня STEM-школа 1

У рамках STEM-школи заплановані різні заняття, цікаві екскурсійні маршрути різними регіонами України та Європи. Учні проводитимуть власні STEM-дослідження, працюватимуть у лабораторії, презентуватимуть навчальні проєкти.

Директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок розповідає, що школа спрямована на те, щоб дітям було цікаво вивчати природничі дисципліни.

«Навчання триватиме впродовж п’яти днів. Ми залучили творчих, креативних, висококваліфікованих працівників,  які не просто будуть подавати дисципліни як шкільний предмет. Навчання буде проходити в невимушеній обстановці під час подорожей та відвідування цікавих закладів. Також буде працювати фаховий практичний психолог, який буде формувати в учнів лідерські якості, сприяти розвитку та становленню кваліфікованої вільної особистості», – ділиться враженнями п. Марія.

У Франківську відкрилась II літня STEM-школа 2

За словами організаторів, планується, що STEM-школа буде щомісячна та з різною програмою у кожній області. Діти також будуть вивчати рідний край, подорожувати та досліджувати його історію. І, що найголовніше, ця школа буде поєднувати відпочинок разом із навчанням. 

«Програми ми підготували за підтримки Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і впроваджуємо щось нове», – пояснює Марія Починок.

Про технологічні роботизовані костюми школярам сьогодні розповів представник майстерні Any Robots Павло Оголь. Він презентував справжнього роботизованого мамонта, який керується з мобільного телефона.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: