fbpx

У Франківську відремонтують шматок вулиці Національної Гвардії майже за 11,5 млн грн

Суспільство 14:27, 13.10, 2020

Управління капітального будівництва міськвиконкому провело тендер на капітальний ремонт частини вулиці Національної Гвардії.

Тендер оголосили з очікуваною вартістю 12 175 000 грн. Дорогу мають відремонтувати в межах вулиць Коновальця-Львівська, довжиною приблизно 300 метрів.

У тендері взяли участь два учасники: ТОВ “Івано-Франківськавтодор” та ПП “Супутник”.

Фірма “Івано-Франківськавтодор” запропонувала відремонтувати дорогу за 11 472 780 грн. ПП «Супутник» – за 12 064 000 грн.

На аукціоні учасники тендеру не змагалися – жодна з фірм не знижувала ціну.

Тож перемогло ТОВ “Івано-Франківськавтодор”, що запропонувало виконати роботи за 11 472 780 грн.

Зараз переможець тендеру очікує підписання договору.

Відповідно до проєкту договору, підрядник має розпочати роботи протягом 10 робочих днів з дня підписання договору. Завершити до 31 серпня 2021 року. Замовник має заплатити аванс у розмірі 30% протягом п’яти днів після підписання договору. Решту 70% – по виконанні робіт.

За даними системи YouControl, “Івано-Франківськавтодор” заснували у 2012 році Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний. Кінцевим бенефіціаром та генеральним директором ТОВ “Івано-Франківськавтодор” до минулого року був Андрій Шуневич.

У лютому минулого року Височанський вийшов з засновників, натомість зайшла мешканка Івано-Франківська Стасюк Ольга Робертівна – підприємець, яка займається роздрібною торгівлею газетами та канцтоварами. Тоді замість Шуневича фірму очолив Ростовцев Станіслав Сергійович – помічник депутата міської ради від ВО “Свобода” Андрія Строїча.

Згодом і Шуневич вийшов із засновників, а кінцевим бенефіціарним власником стала Ольга Стасюк.

Фірма роками отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську. ТОВ “Івано-Франківськавтодор” перемогло у 136 закупівлях на суму 302,22 млн грн. З них 26 договорів уклало з УКБ міськвиконкому на 183 млн грн та 58 з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою на 106 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: