fbpx

У Франківську за 10 млн забрукують три вулички в середмісті

Суспільство 09:36, 17.03, 2023

В Івано-Франківській громаді проводять капітальний ремонт п’ятьох дворів багатоквартирних будинків. Ще чотири планують відремонтувати упродовж 2023 року. Також цьогоріч забрукують три вулиці в центральній частині Франківська.

Один з дев’яти дворів, який планують зробити в Івано-Франківську, — Галицька, 64. У дворі вже демонтують старе покриття, бордюри, від сьогодні мають класти бруківку.

Загалом на облаштування дев’ятьох дворів з бюджету виділять 20 млн грн, розповідає Суспільному директор департаменту благоустрою Ігор Сенчук. За його словами, протягом останніх двох років департамент зробив ремонт у 40 дворах Івано-Франківської громади: 23 двори у 2021 році та 17 — у 2022.

“Тепер уже розпочали ремонти у п’ятьох дворах. Це, звичайно, мізер, бо потреба є величезна. При формуванні бюджету в нас надійшли 140 заявок від мешканців, депутатів, різних звернень, щоб відремонтувати двори. Виділили гроші на дев’ять, враховуючи час і обставини. Вибрали найгірші, що вже давно потребували ремонту”, — каже Ігор Сенчук.

Ще один двір ремонтують за адресою Короля Данила, 11 А. Тендер на його проведення виграв підприємець Костянтин Синяков. Він розповів, що у Франківську облаштував шість дворів. Прибудинкову територію на Короля Данила, 11-А ремонтує за 2 млн 900 тис. грн. Тут має бути облаштування бруківкою понад 2 тис. м². Мають бути лавочки, дерева. 

Також у планах департаменту благоустрою, розповідає Ігор Сенчук, прокласти бруківку на трьох вулицях Івано-Франківська – Левка Лук’яненка, Героїв Пожежників та Фотія Володимирського.

“Вулиця Левка Лук’яненка — в центрі. Це біля “голубої” церкви. Ми її робимо в такому ж стилі, як Міцкевича і як минулого року зробили вулицю Крушельницької. Тобто буде в граніті, все на одному рівні. Додамо дерев, лавочок, — каже Ігор Сенчук. — Вулиця Героїв Пожежників — вона теж маленька. Теж в бруківці її зробимо. Зараз там водоканал, газовики міняють мережі. Після того трошки земля просяде, тоді ми зробимо верхнє покриття”.

Зі слів Ігоря Сенчука, на облаштування цих трьох вулиць з бюджету громади спрямували 10 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: