fbpx

У Франківську знову беруться за ремонт "старої" Надрічної: підрядник отримає понад 17 млн грн

Суспільство 20:31, 07.09, 2023

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради розірвало договір на ремонт старої частини вулиці Надрічна з ТОВ “ПБС” та уклало угоду вартістю 17,4 млн грн з ТОВ “Автомагістраль-ІФ”. Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що вулицю здадуть в експлуатацію разом з новим мостом.

Ще у 2019 році ТОВ “ПБС” виграло тендер на капітальний ремонт старої частини вулиці Надрічна в Івано-Франківську. Роботи вартістю 28,71 млн грн мали бути виконані до кінця 2019 року. Проте місто не заплатило аванс підряднику і роботи так і не розпочалися.

Через два роки УКБ уклало з ТОВ “ПБС” додаткову угоду, за якою термін виконання робіт продовжили до 31 грудня 2021 року.

Але роботи завершити не вдалося, а на сайті публічних закупівель prozorro у червні цього року з’явилася ще одна додаткова угода – сторони розірвали договір та зазначили, що не мають взаємних претензій. За даними prozorro, фірма “ПБС” виконала робіт на 12,3 млн грн.

У Франківську знову беруться за ремонт "старої" Надрічної: підрядник отримає понад 17 млн грн 1

Через кілька днів міське УКБ оголосило новий тендер на капітальний ремонт вул. Надрічна (старої частини). Проте на тендер не надійшло жодної пропозиції від учасників. У разі відсутності пропозицій законотворці дозволили під час воєнного стану вдруге не оголошувати закупівлю, а укладати прямі договори з потенційними підрядниками. Так, 15 серпня УКБ без проведення тендеру уклало договір на капремонт Надрічної з ТОВ “Автомагістраль-ІФ”. Новий підрядник зобов’язався за  17,4 млн грн доробити капремонт Надрічної до кінця 2023 року.

В ефірі ТРК “Вежа” на запитання КУРСу міський голова Руслан Марцінків повідомив, що фірма “ПБС” постелила нижній шар асфальту на частині вулиці Надрічна. Новий підрядник, за його словами, має доробити решту.

“Ця вулиця також є в контексті будівництва моста. Продовжуємо будівництво моста на Пасічну, роботи не зупиняються, в контексті цього вулиця Надрічна також має повноцінно запрацювати”, – сказав Марцінків.

За даними аналітичної системи youcontrol ТОВ “Автомагістраль-ІФ” зареєстроване у Надвірній, засновником та керівником підприємства є Роман Федорняк із села Козино Івано-Франківського району.

КУРС писав, що ТОВ “Автомагістраль-ІФ” отримує мільйонні підряди у КП “Муніципальна дорожня компанія” за прибирання доріг та тротуарів в Івано-Франківську.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: