У Галицькому національному природному парку завершили роботи на оглядовому майданчику Касової гори.
Днями тут встановили інформаційні стенди, інформують в парку.
Громадська організація Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи спільно з АМЕР Прикарпаття, Бурштинським лісництвом НПП та Бурштинською міськрадою завершили проєкт з відновлення оглядового майданчика на Касовій горі. Будівельні столярні роботи виконували фахівці лісництва. Фінальним етапом було встановлення 7 інформаційних стендів.
У парку нагадали всім, хто бажає відвідати Касову гору, про дотримання правил поведінки на цьому об’єкті природно-заповідного фонду України!
Нагадаємо, у Галицькому парку на Касовій горі знайшли рідкісного звірка – земляного песика
Довідково. Касова Гора розташована в межах Бурштинського Опілля, на кількох пагорбах, які прилягають до Бурштинського водосховища. Це унікальний об’єкт з рідкісним поєднанням скелястих горбів і гіпсових скель, вкритих реліктовою степовою рослинністю.
На заповідній території росте понад 300 видів рослин. З її вершин відкриваються чудові краєвиди на р. Дністер, придністровську долину, Галич тощо.
У 2010 р. Касова гора увійшла до складу Галицького національного природного парку.
Назва гори оповита легендами. Одна з них оповідає, що тут, у лабіринтах карстових печер, князь Данило Галицький зберігав золото та коштовності. Інша легенда переповідає, що в таємному сховку в одному з підземних ходів тримав свою скарбницю бовшівський боярин. Одного дня вхід до печери несподівано обвалився – і скарби назавжди залишилися всередині гори. З тих пір люди назвали гору Касовою.