fbpx

У Галицькому районі встановили пункт зважування вантажівок

Суспільство 09:33, 25.01, 2020

На км 372+100 автодороги Н-09 Мукачево – Львів у Галицькому районі влаштували пункт здійснення габаритно-вагового контролю.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Місце для ГВК вибране з огляду на великий транспортний потік на цій ділянці дороги.

Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю позначений відповідними дорожніми знаками. ГВК розташований поблизу проїзної частини дороги. Це відокремлене місце для здійснення контролю навантаження на вісь (осі) транспортних засобів, загальна маса та/або габарити яких перевищують установлені параметри.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Ремонт а/д Н-09 Мукачево – Львів у цьому напрямку здійснений у 2015 році.

На км 372+100 а/д Н-09 Мукачево – Львів у Галицькому районі влаштуваний пункт здійснення габаритно-вагового контролю. Місце для ГВК вибране з огляду на великий транспортний потік на цій ділянці дороги.Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю позначений відповідними дорожніми знаками. ГВК розташований поблизу проїзної частини дороги. Це відокремлене місце для здійснення контролю навантаження на вісь (осі) транспортних засобів, загальна маса та/або габарити яких перевищують установлені параметри. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Ремонт а/д Н-09 Мукачево Львів у цьому напрямку здійснений у 2015 році.

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: