fbpx

У Калуші на базі трьох ліцеїв розгортають дитячий проєкт UNICEF

Суспільство 10:15, 10.05, 2022

Освітяни Калуської громади у партнерстві з Українською освітньою платформою долучилися до участі в міжнародному проєкті від UNICEF в Україні «Дитячі точки — «Спільно».

До участі у проєкті залучили внутрішньо переміщених дітей віком від 4 до 10 років, які проживають на території нашої громади, йдеться у повідомленні Центру професійного розвитку педагогічних працівників Калуської міської ради, інформують “Вікна”.

У процесі занять діти мають змогу ближче познайомитися одне з одним, здружитися, спільно взяти участь у цікавих заняттях, іграх, змаганнях. Освітні заняття у рамках проєкту відбуваються в неформальній формі на базі початкової школи №11, Калуської гімназії №9 та Калуського ліцею №7.

З дітьми працюють педагоги, які пройшли попередньо навчання: Іванна Валько, консультантка центру професійного розвитку; Любов Василів, практична психологиня Калуської гімназії №9, та Леся Олійник, вчителька початкових класів Калуської початкової школи №11.

За підтримки міжнародної організації UNICEF в Україні педагоги отримали бокси із дидактичним та спортивним наповненням.

Метою проєкту «Дитячі точки — «Спільно» є забезпечити доступ дітям до освітніх заходів та до дозвілля зокрема, а також отримати необхідну соціально-психологічну допомогу у час війни.

У Калуші на базі трьох ліцеїв розгортають дитячий проєкт UNICEF 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: