fbpx

У Калуші розвиває виробництво "Олвуд", релоковане з Харківщини

Суспільство 18:56, 10.05, 2023

Третій місяць, як у прикарпатському місті Калуш відновило виробництво релоковане з Харківщини підприємство “Олвуд”, що виготовляє двері. Виробник має намір розширятися.

ТОВ «Олвуд» – підприємство, яка релокувалося в Калуську громаду та розвиває тут свої потужності. Нещодавно оглянули виробництво, поспілкувалися з його директором Дмитром Штеренбергом, повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

У Калуші розвиває виробництво "Олвуд", релоковане з Харківщини 1
На виробництві працюють 90 людей

Виготовлення дверей компанія розпочала в Дергачах Харківської області в 1996 році. З початку війни виробничі корпуси були пошкоджені (їх було три), тому у червні було прийнято рішення про переміщення. У вересні «Олвуд» вже був у Калуші. Проте була проблема з устаткуванням, яке знищили окупанти.

Після замовлення обладнання у Європі потрібен був час на його доставку. Налаштовувати приїхав майстер з Італії. І з лютого цього року тільки запустили виробництво. Тепер за місяць виготовляють до 5 тис. одиниць продукції, що втім наполовину менше, ніж було до великої війни.

У Калуші розвиває виробництво "Олвуд", релоковане з Харківщини 2
70% продукції тепер іде на експорт

На сьогодні підприємство займає дві виробничі площі: в одній виготовляють комплектуючі, в іншій – самі двері, зазначає директор підприємства. На експорт йде до 70%, до війни було 40%. До виробництва наразі залучено 90 працівників. 55 з них переїхало з Харкова, адже процес автоматизований і навчання нового працівника займе багато часу. Решта – мешканці Калуської громади. На підприємстві в найближчому часі планують розширення виробництва, будуть нові вакансії.

“ТОВ «Олвуд» (торгова марка «Папа Карло») продовжує працювати, виготовляти якісний товар, відновивши свою діяльність в Калуші практично з нуля”, – зазначив Найда.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: