fbpx

У Калуській громаді 27 випускників отримають золоті медалі та 23 – срібні

Суспільство 14:30, 31.05, 2023

У Калуській громаді 2022-2023 навчальний рік завершили 8960 дітей. Серед них – 795 наймолодших, які перейшли у 2 клас.

Цьогоріч навчання у 9 класі завершило 960 випускників, з них 92 – з відзнакою. 386 випускників-одинадцятикласників прощаються зі школою. 27 з них отримають золоті медалі, 23 – срібні.

Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

“Незважаючи на всі труднощі, учні шкіл, вихованці позашкільних закладів під керівництвом педагогів не тільки навчалися, а й змагалися в олімпіадах, конкурсах. І за їх результатами 107 здобувачів освіти ліцеїв, гімназій, позашкільних закладів отримали премії. А також матеріально відзначені і 116 вчителів, вихованці яких досягли високих результатів на обласних, всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсах”, – зазначив Найда.

А після канікул свої двері відчинять ліцеї та гімназії для 785 майбутніх першокласників. Саме в ці дні відбувається зарахування їх до 1 класу!

Почесне звання «Учень року» цьогоріч отримав учень Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Юрій Псюк, який здобув найбільше перемог. Премією ім. Дмитра Бахматюка нагороджена випускниця цього ж закладу Софія Семенюк.

Серед учнів шкіл – 279 юних мешканців громади, які через війну вимушено змінили своє місце проживання та навчалися в закладах освіти Калуської громади. 588 учнів здобували освіту за кордоном.

Нагадаємо, на Прикарпатті за високі успіхи у навчанні срібні медалі отримають 250 учнів-випускників, золоті – 806.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: