fbpx

У Канаді презентували інноваційну модель перезапуску міст на прикладі франківського Промприладу

Суспільство 17:42, 06.07, 2019

Інноваційна модель перезапуску міста, яка зараз активно впроваджується у Івано-Франківську завдяки проекту Промприлад.Реновація, була презентована у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні.

На запрошення уряду Канади та за партнерства European Endowment For Democracy СEO “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк презентував івано-франківський проєкт.

“Промприлад.Реновація як одна з інтелектуальних та інноваційних розробок в Україні вже має попит і за кордоном. Ми створюємо модель перезапуску міст з невеликими можливостями у сучасний спосіб, через об’єднання багатьох гравців: громадянське суспільство, органи місцевого самоврядування і бізнеси”, – заазначив Филюк.

У Канаді презентували інноваційну модель перезапуску міст на прикладі франківського Промприладу 1
У Канаді презентували інноваційну модель перезапуску міст на прикладі франківського Промприладу 3

Ukraine Reform Conference відбувається вже третій рік поспіль та є важливою подією для України. Це унікальна платформа, де гості можуть більше дізнатися про ділові та інвестиційні можливості в Україні, а також познайомитися з продуктами українських креативних індустрій. Цього року в Торонто зібралось більш як 800 учасників із близько 40 країн: українські та міжнародні державні посадовці, бізнесмени, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства. Такого масштабу події дають нагоду українцям подивитись на себе з точки зору глобальних контекстів: інвестиції, інновації, верховенство права, розвиток громадянського суспільства і міжнародна безпека.

“І власне, “Промприлад” – це якраз той проєкт, який працює фактично з кожною з них. Це ті категорії, від сукупності яких залежить розвиток нашої країни зараз. За час візиту у складі української делегації вдалось провести близько 15 зустрічей з інвесторами світового рівня. Це лише початок тривалого процесу вибудовування міжнародних стосунків, які потрібні насправді не лише нам. Світ так само зацікавлений в побудові таких рівних партнерських взаємовідносин, від яких будуть вигравати всі сторони. Український ринок зараз дуже цікавий у світі, і не лише в Канаді. Тут також були представники більш як 40 країн-партнерів, які підходили і цікавились проєктами, які розвиваються саме в Україні”, – ділиться Юрій. 

 

https://www.facebook.com/watch/?v=611935709295149

Atlantic Council назвав Промприлад.Реновація «найбільш вражаючим проєктом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Promprylad.Renovation найкращим у категорії «Економічний розвиток». Головна ідея проєкту – дати нове життя підприємствам індустріальної епохи. Зараз проєкт відкритий для інвесторів, готових вкласти від $1000. Нещодавно проєкт презентували у верхній палаті парламенту Великої Британії.

Попри те, що в Promprylad.Renovation інвестують великі гравці (у червні представники ІТ-бізнесу вклали в проект понад 22 млн грн) – проєкт принципово не матиме мажоритарного власника. Частина прибутку буде витрачатися на проєкти в інтересах громади міста, решта – розподілятися між усіма співвласниками як дивіденди. Загалом вже вдалося залучити більш як 70 млн грн від понад 100 інвесторів. Серед них міжнародні організації, компанії та приватні особи.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: