fbpx

У Карпатах зібрали більше тонни сміття завдяки мобільному додатку

Суспільство 19:36, 14.11, 2019

За три місяці туристи і волонтери зібрали 1000 кілограмів сміття у Карпатах. Все завдяки мобільному додатку EcoHike.

Всього в додатку зареєстровано понад 1000 користувачів, проте їх реальна кількість може бути і більше, пише Liga.tech.

EcoHike використовували як поодинокі активісти, так і організації під час туристичних і екопоходів. Користувачі створили понад 60 міток, більшість з цих позначок розташована в межах українських Карпат.

Зараз інженери компанії GlobalLogic, якій належить проєкт, продовжують отримувати відгуки від користувачів і розширювати функціонал додатка.

У планах – додати можливість прокладати маршрути з урахуванням міток, можливість позначати місця, де можна викинути сміття, впровадити елементи Гейміфікація, а також нагороджувати найактивніших користувачів.

EcoHike — це спільна інтерактивна платформа для всіх, хто любить походи в гори та альпінізм і водночас дбає про чистоту навколишнього середовища.

EcoHike дає змогу позначати на карті ділянки, забруднені різними видами відходів (як природними, так і штучними, як-то пластик або скло) або пошкоджені несанкціонованою вирубкою лісу.

У Карпатах зібрали більше тонни сміття завдяки мобільному додатку 1

Користувачі можуть додавати географічні координати, описи та фотографії забруднених територій.

У Карпатах зібрали більше тонни сміття завдяки мобільному додатку 3
У Карпатах зібрали більше тонни сміття завдяки мобільному додатку 5

Позначені ділянки є видимими для всіх користувачів EcoHike, які у свою чергу можуть приділяти особливу увагу проблемним місцям, що розташовані неподалік їхнього шляху під час походів або піших прогулянок, та докласти спільних зусиль задля очищення цих ділянок.

Усі позначки на мапі (як додавання нових місць, так і видалення вже вирішених проблем) перевіряються суперкористувачами та адміністраторами EcoHike. А майбутні версії програми дозволять знаходити на мапі забруднені ділянки та планувати туристичні маршрути відповідно.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: