fbpx

У Коломийській інфекційній лікарні бракує реаніматологів

Здоров'я 18:18, 24.02, 2021

Наближеною до критичної називає ситуацію з коронавірусом у Коломийській інфекційній лікарні генеральний директор Ігор Білоскурський.

На цей час у лікарню госпіталізовані 64 хворі, ліжок для коронавірусних пацієнтів розгорнуто 60. Чотири доставили в палати.

“Ми не кладемо хворих у коридорах, стараємося доставляти ліжка в палати, щоби було близько до кисневих систем”, – каже головлікар.

Він відзначає, що в цій хвилі коронавірусної хвороби дуже багато киснезалежних пацієнтів. Усі, хто лікується, в стані середньої тяжкості, критичних хворих відправляють у Центральну районну лікарню.

“Якщо є хворі, які потребують реанімаційного та анестезіологічного втручання, ми їх відправляємо в інші лікарні – домовляємося. Дуже важко, бо і там місць немає. Зараз ми вже будемо мати свій сіпап, маємо ШВЛи. Проблема з спеціалістами. Нам треба анестезіологів-реаніматорів. Будемо старатися тут надавати реанімаційні послуги. У нас тут є палата з відповідним обладнанням, потрібні фахівці”, – каже Білоскурський.

Коломийська інфекційна лікарня має проблеми і з фінансуванням. Вона підписала угоду з Національною службою здоров’я на лікування коронавірусних хворих. Кошти цьогоріч ще не надходили. Пацієнтів лікують за кошти, зекономлені торік, інформує НТК.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: