fbpx

У Коломиї припиняють відправи у церквах та закривають всі заклади, окрім продуктових магазинів, аптек і АЗС

Суспільство 15:36, 16.03, 2020

У Коломиї з 17 березня вводять додаткові заходи запобігання поширенню пандемії COVID19, інформує пресслужба Коломийської міської ради.

Вирішили заборонити роботу закладів громадського харчування, сфери послуг, спортивних та розважальних закладів, об’єктів торгівлі, розміщених на території Коломийської ОТГ, окрім продуктових маркетів, аптек та АЗС.

Керівникам продовольчих магазинів, АЗС та аптек постановили запровадити обслуговування клієнтів із розрахунку 6 м кв. на особу, забезпечивши дотримання дистанції у черзі. Також рекомендовано продовжити час роботи цих закладів для зменшення одночасного відвідування.

Керівники установ та закладів, які працюють, повинні дотримуватись санітарно-епідеміологічних норм. Також прийняли рішення виділити з резервного фонду 195 тис. на закупівлю засобів особистого захисту, противірусних препаратів та антибіотиків.

Установам і організаціям, розміщеним на території Коломийської ОТГ, незалежно від форм власності, рекомендовано припинити прийом громадян, натомість проводити консультації з мешканцями міста виключно телефоном або по Інтернету. Керівникам установ оприлюднити контактні дані.

Настоятелям церков рекомендовано припинити масові публічні відправи.

У зв’язку із закриттям закладів на території Коломийської ОТГ перевізники до 19 березня повинні надати пропозиції щодо коригування графіків перевезень.

Керівники аптечних закладів повинні забезпечити наявність антисептичних засобів, засобів особистого захисту і не допустити росту цін на медикаменти.

Комунальне підприємство “Коломияводоканал” має посилити охорону та контроль за якістю води.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: