fbpx

У лікарнях Прикарпаття планові госпіталізації військовозобов'язаних проводитимуть за погодженням з ТЦК

Суспільство 18:19, 20.06, 2023

У медичних закладах Івано-Франківської області тимчасово припиняють планові госпіталізації військовозобов’язаних без погодження з Територіальним центром комплектування. 

Згідно з рішенням ради оборони Івано-Франківської області, чоловіки віком від 18 до 59 років повинні прийти у місцеві військкомати. Також у медичних закладах тимчасово припиняють планові госпіталізації військовозобов’язаних без погодження з територіальним центром комплектування. А на блокпостах затримуватимуть усіх, хто не має документів, роз’яснив начальник Коломийської районної війської адміністрації Любомир Глушков.

За рішенням ради оборони області керівникам місцевого самоврядування та підприємств і організацій слід забезпечити виявлення військовозобов’язаних, які не перебувають на військовому обліку. Таких громадян слід скерувати в ТЦК.

“Департаменту охорони здоров’я ОДА, керуючись тимчасовими заходами, довести до закладів охорони здоров’я області своє рішення щодо тимчасового припинення планових госпіталізацій військовозобов’язаних пацієнтів без погодження з територіальним центром комплектування. Забезпечити щоденно до 11.00 інформування ТЦК за місцем розташування закладу охорони здоров’я про госпіталізацію військовозобов’язаних віком від 18 до 59 років у випадку надання їм ургентної невідкладної допомоги”, – цитує Глушков рішення ради оборони області.

https://www.youtube.com/watch?v=pQEs1qMoZow&t=15s

Рішенню ради оборони області передував наказ «Про проведення загальної мобілізації» начальника Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Романа Плитуса, який він підписав 13 червня. 

Документ серед іншого передбачає, що військовозобов’язані чоловіки Івано-Франківської громади повинні звернутися до ТЦК та СП у 10-денний термін

КУРС писав, що Франківський ТЦК дав роз’яснення до свого наказу про мобілізацію.

Також аналогічний наказ №475 від 5 червня 2023 року видав Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: