fbpx

У Містечку милосердя святого Миколая відзначили ювілей

Суспільство 16:49, 19.12, 2019
НА ФОТО: На Миколая в Містечко привезли подарунки

15 ювілейних років цими днями відзначили Містечку милосердя святого Миколая, що в Крихівцях. Ювілейні святкування пройшли у храмі Святих Кирила і Мефодія та в монастирсько-парафіяльному центрі Святого Папи Івана Павла ІІ. Святу Літургію з нагоди ювілею в Містечку очолив митрополит Володимир Війтишин.

Містечко милосердя святого Миколая – це дім, який приймає всіх потребуючих дітей. Тих, які залишаються сиротами чи з кризових сімей.

Заснування такого дому відбулося ще за часів Владики Софрона Мудрого, пригадують у Містечку, коли сестри в жіночому монастирі прийняли кількох потребуючих, серед яких була вагітна дівчина. Вона народила дитину. Згодом стало зрозуміло, що для таких осіб з особливими потребами та моментами в житті необхідно мати окремий дім.

Зараз Містечко милосердя святого Миколая має три будинки – у Крихівцях, де опікуються дітьми, в селі Горохолино біля Івано-Франківська – “Дім Матері і Дитини” і в селі Петрики на Тернопільщині – “Дім Святої Вероніки” для літніх осіб.

“Перший дім названий в честь святого Миколая – щоб наслідувати його чесноти, а це любов і милосердя для потребуючих”, – пояснюють у Містечку.

За час існування Містечка Милосердя в ньому змогли знайти притулок у непростий час свого життя близько 300 осіб. 

У Містечку милосердя святого Миколая відзначили ювілей 2
Сестри роблять з дітьми уроки

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: