fbpx

У Німеччині вийшла збірка есеїв Тані Малярчук про Україну

Суспільство 20:12, 09.10, 2022
НА ФОТО: Фото: Василь Короткий

У Німеччині вийшла друком збірка есеїв письменниці з Прикарпаття Тетяни Малярчук.

У німецькому  видавництві Verlag Kiepenheuer & Witsch вийшла друком збірка німецькомовних есеїв Тетяни Малярчук «Розповідь продовжиться за мить, ми просто видихнемо». Про це авторка повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Ці есеї — подарунок: вони відкривають вікно до розуміння того неймовірного, що зараз відбувається в Україні. Лавреатка премії Інґеборґ Бахманн Таня Малярчук у захопливій та аналітично гострій манері демонструє, що войовнича експансіоністська політика росії робить із країною та її народом. І не тільки з 2022 року, а вже понад десять років», — зазначають в анотації видання.

Видання містить низку німецькомовних есеїв, що датуються 2014-2022 роками, які письменниця писала для німецькомовних медіа. 

«Тексти датуються часом Майдану, який означав надію та пробудження для України, а також злочинну анексію Криму. Останні тексти реагують на те, що зараз відбувається щодня в Україні: боротьба за виживання, за власну гідність, історію та цілісність», — наголошують в анотації.

Книжка з’явилася в німецьких книгарнях 6 жовтня, інформує Читомо.

«Я тішуся, що збірка вийшла — болюча, смішна, наївна, політична еволюція мого сприйняття власної країни на відстані — вона теж солдатик цієї війни, якщо не куля, то патрончик, один з багатьох, які зараз ширяться світом», — зазначила Малярчук.

У Німеччині вийшла збірка есеїв Тані Малярчук про Україну 1

Нагадаємо, письменниця Тетяна Малярчук стане кураторкою Мюнхенського літературного фестивалю-2022

Нагадаємо, Таню Малярчук нагородили міжнародною літературною премією острова Узедом. У 2023 році її роман «Забуття» видадуть в американському видавництві Liveright англійською мовою.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: