fbpx

У франківському парку та на озері провели масштабну дезінфекцію

Суспільство 10:37, 19.03, 2020

Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” розпочало дезінфекцією усіх об’єктів обслуговування.

Працівники проводять обробку дезрозчином лавок, урн, гойдалок, лежаків, дитячих майданчиків. Окрім цього, КП “Муніципальна дорожня компанія” миє території, повідомляють у Центрі розвитку міста.

“Ми вдячні, що ви любите прогулянки нашим чудовим парком, однак просимо ставитися з розумінням до того, що на час карантину зачинено частину об’єктів інфраструктури, зокрема кімнату матері і дитини, баскетбольний майданчик, – йдеться у повідомленні комунального підприємства. – Крім того, настійливо просимо не користуватися дитячими ігровими комплексами, оскільки дітки перебувають в досить тісному контакті”.

Сьогодні комунальники продовжують дезінфекувати місто. Зокрема, дитячі і спортивні майданчики, зупинки громадського транспорту, лавочки, під’їзди у житлових будинках, зовнішні і внутрішні дверні ручки, поручні, а також тротуари, площі, дороги та інші елементи. Про це повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Головний комунальник міста також закликає долучатися до дезінфекції приватних управителів будинками, ОСББ, ЖБК, ОК, приватних суб’єктів господарювання, які мають право здійснювати діяльність під час карантину, обов’язково проводити дезінфекцію своїх приміщень та прилеглої території.

Проведеня дезінфекції передбачає використання виключно тих дезінфікуючих засобів та антисептиків, які зареєстровані відповідно до законодавства та мають чинне свідоцтво про державну реєстрацію.

“Відповідно до наданих нам роз’яснень, рекомендованими для комунальних служб є наступні: “Дез Таб Нью”, “Бландіс 300”, “Хлормісепт плюс”, “Нью Таб Актив”, “Полідез”, “Еконорм класік”, “Дезаріус”, “Акватабс”, “Хлорантоін”. Можна також використовувати інші хлормісткі засоби, які мають відповідні сертифікати, – зазначається у повідомленні. – На сьогодні комунальні служби для дезінфекції використовують ті засоби, які є в наявності на ринку. На жаль, в достатній кількості їх немає. І це проблема”.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції від 12 березня до 3 квітня закрили усі навчальні заклади. У місті призупинили роботу усіх закладів, крім аптек, продуктових магазинів та АЗС. Порушників карантину обіцяють штрафувати. Окрім цього, з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: