fbpx

У польській броколі виявили гербіцид

Суспільство 16:14, 25.06, 2021

До головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти, які можуть становити небезпеку.

Так, виявили несанкціоновану речовину етиленоксид в харчовій добавці (Locust Bean Gum), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: ТОВ «Тетра Пак»).

А також знайшли флуазифоп-п в броколі, що експортувались з Республіки Польща (виробник, вантажовідправник: Polski Ogrod Sp. z o. o.) до України (отримувач: ТОВ «Торгівельний Дім «Асканія», м. Київ, пров. Новопечерський, 5, 01042).

Флуазифоп-п – пестицид з групи гербіцидів. Гербіциди використовуються в сільському господарстві для знищення бур’янів. Цей уважається високоефективним протизлаковим гербіцидом для обробки вегетуючих рослин. Знищує однорічні й багаторічні злакові бур’яни.

Зазначену продукцію підприємці мають вилучити з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Споживачів просять повідомляти Держпродспоживслужбу в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392

У польській броколі виявили гербіцид 1

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: