fbpx

У Прикарпатському університеті створили комп’ютерну гру "Шлях Василя Стефаника"

Суспільство 11:16, 13.04, 2021

Комп’ютерну гру-вікторину «Шлях Василя Стефаника» презентували в Прикарпатському національному університеті.

Інтелектуально-навчальна гра «Шлях Василя Стефаника» призначена для учнів, учителів, студентів, викладачів, а також усіх, хто бажає перевірити і удосконалити свої знання з біографії та творчості письменника. Мапа гри, по якій рухаються гравці, відображає життєвий шлях Василя Стефаника від дня народження до останніх днів. Всі «зупинки» гри виконано художником у олівці з листівок того часу та потім оцифровано. В центрі – камінний хрест як символ долі та нагадування про однойменний відомий твір Василя Стефаника. Шлях відтворює сім знакових етапів біографії відомого українського письменника, до яких поставлено питання з 4 варіантами відповіді. Також питання, зокрема, стосуються зображень того часу, творів Стефаника і навіть його почерку, інформує пресслужба університету.

Головним персонажем гри є талісман університету – карпатська рись. Вона і ставить кожному учаснику запитання. Всього у грі є 5 категорій, в кожній з яких лише одна з 4 відповідей правильна. Максимально за одну правильну відповідь можна отримати 100 балів (за умови якщо гравець відповів правильно і впорався з питанням за 10 секунд). Всі результати зберігаються і порівнюються з іншими учасниками. У гру можна грати як індивідуально, так і командами.

Турнір команд гри «Шлях Василя Стефаник» розпочнеться 23 квітня, а фінал відбудеться 13 травня у Прикарпатському університеті. Переможці змагання та їхні вчителі отримають призи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: