fbpx

У Сінгапурі хворі на COVID-19 антивакцинатори будуть оплачувати лікування самостійно

Суспільство 19:15, 09.11, 2021

У Сінгапурі держава більше не оплачуватиме лікування COVID-19 тим пацієнтам, хто не мав протипоказань, але не вакцинувався проти коронавірусної хвороби “через власний вибір”.

Про це пише пресслужба МОЗ країни, передає Ліга.

Наразі сінгапурський уряд оплачує всі медичні рахунки захворілих на ковід громадян, за винятком тих, хто захворів у закордонній поїздці.

У МОЗ країни уточнили, що нещеплені становлять переважну більшість тих, хто потребує інтенсивної лікарняної допомоги – “і непропорційно збільшують навантаження на наші ресурси охорони здоров’я”.

“Ми повинні дати цей важливий сигнал, щоби закликати всіх зробити щеплення, якщо ви маєте на це право”, – сказав міністр охорони здоров’я Сінгапуру Онг Е Кунг.

Виходячи з цього, вирішено з 8 грудня стягувати плату з пацієнтів, які вирішили, що вакцинація їм не потрібна. Рахунки за лікування ковіду у тих, хто не може зробити щеплення через протипоказання або молодше 12 років, як і раніше будуть повністю оплачуватись державою.

Щонайменше 85% населення Сінгапуру пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Ще приблизно п’ята частина громадян цієї країни одержали бустерну дозу.

За даними міністерства охорони здоров’я Сінгапуру, протягом останніх 28 днів у країні зареєстрували приблизно 91 тисячу нових випадків Covid-19. З них 98,7% мають легкий або безсимптомний перебіг. У лікарнях перебувають 1725 осіб, з яких 301 потребують кисневої підтримки, 62 знаходяться у відділах інтенсивної терапії під ретельним спостереженням і 67 у важкому стані. Навантаження на медичну систему досягла 68,5%.

Як писав КУРС, в Україні з 8 листопада невакцинованих освітян відсторонюють від роботи. Відповідні вимоги передбачені “карантинною” постановою № 1236. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов звернувся до Держпраці та МОЗ і зібрав відповіді на головні запитання про відсторонення вчителів. Сьогодні уряд повідомив про рішення додатково розширити перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: