fbpx

У таборах на Прикарпатті цього року відпочили 15 тисяч дітей

Суспільство 11:00, 26.09, 2023

Діти з усієї України проводили дозвілля у 18 дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що діють на території Івано-Франківщини.

“Влітку у дитячих таборах побували понад 13 тисяч малих відпочивальників. Більшість – з інших областей: Київської, Харківської, Дніпропетровської, Херсонської”, – повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

До речі, за дев’ять місяців цього року вже відпочили 15 тисяч дітей. А торік оздоровленням було охоплено 4373 дитини області.  

Серед таборів Прикарпаття найбільше дітей прийняли: «Артек-Карпати-Буковель», в якому оздоровлено 2448 дітей, з них 2044 – з інших областей; «Едельвейс», де оздоровлено 2001 дитину, з яких з інших регіонів – 1895; Лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба» – 1849 дітей, зокрема 1058 – з інших областей.  

В області діє комплексна Програма соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026, у її межах закуплено 257 путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2 млн грн.

«Завдяки співпраці Івано-Франківської ОВА та Благодійної організації «Terres des hommes» (Надання допомоги дітям по всьому світу – Фонд в Україні) відпочинком охоплено 80 дітей пільгових категорій, зокрема дітей військовослужбовців та дітей із числа ВПО в закладі оздоровлення та відпочинку “Перлина Придністров’я”, – зазначила керівниця області. – На запрошення Віцемаршалека Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) в екскурсійну поїздку з елементами дозвілля відправили 9 дітей учасників бойових дій до міста Риманів-Здрій (Республіка Польща)».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: