fbpx

У травні Держпродспоживслужба зафіксувала майже 80 порушень на ринках Прикарпаття

Суспільство 13:24, 22.05, 2020

ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня здійснює заходи на агропродовольчих ринках області.

Перед початком їх роботи проведено обстеження щодо можливості відкриття, до власників агропродовольчих ринків області було доведено перелік протиепідемічних заходів: продавці та покупці мають бути у масках чи респіраторах, на вході проводитись обов’язковий температурний скринінг та забезпечення антисептиком для дезінфекції рук. Між торговими місцями відстань має становити не менше ніж три метри. Кожні три години потрібно дезінфікувати торгові місця, а також проводити щоденну дезінфекцію усіх робочих місць в кінці робочого дня. Також є вимоги: відсутність стихійної торгівлі біля ринку та площа на одного покупця повинна бути не менш як десять квадратних метрів та інші.

З 1 травня спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводять щоденний збір інформації стосовно дотримання встановлених вимог протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках Прикарпаття під час карантину.

За цей час в Івано-Франківській області 23 із 43 ринків відновили свою роботу, що становить 54%. Решта ринків області не запрацювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги. За час роботи ринків Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснено 333 перевірки, виявлено 79 порушень, видано 42 приписи, складено 19 протоколів про санітарні правопорушення, направлено 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 12 до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів, повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Виявлені недоліки усувались протягом години або до кінця робочого дня.

Частина порушень допускалась самими покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувались соціальної дистанції в 1,5 м, зафіксовано випадки стихійної торгівлі за межами ринків.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках області буде здійснюватися до закінчення карантину.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: