fbpx

У які дні тижня найдешевші авіаквитки

Суспільство 16:23, 26.08, 2021

У які дні тижня найдешевші авіаквитки 1

Дешеві квитки не означають погані варіанти. Найімовірніше, вони були куплені заздалегідь чи за хорошою пропозицією. Багато туристів використовують дешеві авіаквитки, які легко вибрати на сайті, для економії, адже зайві гроші нікому в подорожі не завадять. Днів тижня також впливають на вартість авіаквитка.

Які дні найдешевші?

Прив’язка до дати – вигідний варіант, та не завжди. Звичайно, так простіше все підготувати. З другого боку, дати, які, так би мовити, плавають, тобто їх можливо міняти, – велика перевага. Різні дні, навіть суміжні, дають різні ціни на квитки.

Для зміни ціни існує безліч причин. В одні дні авіакомпанії простіше зробити знижку, в інші – більше рейсів. Туристу знати причини не настільки потрібно. Головне – все перевірити.

Основні моменти, як підібрати квитки, якщо враховувати дні тижня:

  • середина тижня завжди дешевша, ніж вихідні;
  • вівторок і середа – найдешевші;
  • в четвер ціни також можуть здивувати кожного туриста.

Мандрівники зі стажем запевнюють, що летіти на вихідні чи в п’ятницю не просто дорого, а дуже дорого. Винятком є ті випадки, коли на вихідні діє інша акція, яка і знижує ціну квитка.

Свята, звичайно, популярні, тому квитки у ці дні навіть дорожчі, ніж у вихідні. На свята, якщо треба, летіти можливо, але краще добиратися до потрібної країни заздалегідь. Хороший варіант, якщо сама авіакомпанія робить знижку на свята – тоді летіти на відпочинок значно приємніше.

Що стосується години й часу?

У які дні тижня найдешевші авіаквитки 2

Хитрі та заощадливі туристи знають, що, крім дня, важливо ще й вгадати години, коли купувати авіаквитки значно дешевше. Які правила діють в цьому випадку:

  • дешеві квитки зазвичай виставляють у першій половині дня;
  • в другій половині дня залишаються тільки звичайні варіанти – з середніми цінами на квиток.

Разом з ціною в першій половині дня може здивувати й кількість доступних варіантів. В цьому випадку спрацьовує фраза – хто рано встає, тому й Бог подає. Додаткові знижки, які часто не мають нічого спільного з днем, також виставляють у першій половині дня. Тому, якщо дійсно потрібен хороший квиток з комфортом, краще починати полювання зранку.

Існує причина, чому багато туристів не використовують явні плюси квитків у різні дні. По-перше, багато з них прив’язані до дати чи періоду відпочинку. По-друге, туристи часто не довіряють пропозиціям чи акціям. Їм здається, що подібний варіант – обман і що скупий точно платить двічі.

Наскільки вигідно брати квитки, керуючись датами?

З вибором квитків зв датою можуть виникати певні складнощі. Вичікувати чи купувати швидше, ніж інший турист, – справа весела, та не завжди ефективна. Авіакомпанії несуть відповідальність за якість перельоту, тому варіант обману краще відкинути. Разом з тим дешеві квитки – це можливість.

Як не прогадати й не обманути себе:

  • для початку краще взагалі розглянути варіанти в одному напрямку;
  • так формується ціна, яка абсолютно нормальна в заданих умовах – приблизні дати, напрям, сезонність;
  • далі, коли з’являється пропозиція, досить просто зрозуміти, наскільки вона вигідна.

Якщо знижка мінімальна, то й вибирати квитки з різними й не завжди вдалими датами немає сенсу. Туристу потрібно пам’ятати, що спочатку його комфорт, а тільки потім вигода. Якщо думати тільки про економію, насолодитися мандрівкою буде тяжко.

Секрет з датами діє для всіх, тому якщо з’являється пропозиція, її краще не втрачати. Підготовка в цьому плані дійсно допомагає. Бути готовим означає бути мудрим. Мандрівник, який ставить за ціль суми, може програти гарний настрій.

Дати – вдалий критерій, як знайти варіанти для родини чи мандрівки на самоті. Головне, зважувати плюси й мінуси пропозицій, не забувати про критичне мислення.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: