fbpx

Учасникам АТО у Франківську вручили ще 8 квартир

Суспільство 13:06, 03.01, 2020

Сьогодні за проєктом “Соціум” вручили ще 8 квартир учасникам АТО з Івано-Франківська.

“Це вже п’яте вручення житла від міської Асоціації учасників АТО і шістнадцяте протягом трьох років діяльності проєкту “Соціум”. Загалом це 216 квартир”, – повідомив координатор проєкту Василь Андріїв.

Квартири цього разу отримали: 

Голіней Юрій Михайлович – батько чудового хлопчика, разом з дружиною та сином вимушений винаймати житло ще з 2014 року, оскільки власного немає. Брав участь в АТО, 2014 – 2015 роки, Донецьк.

Тинкалюк Василь Васильович – одружений, на сьогоднішній день подружжя чекає на поповнення в сім’ї, дружина вагітна. З 2015 року винаймають житло, оскільки власного немає. З 2014 по 2018 рік брав участь в АТО, Луганська та Донецька області.

Федоришин Назарій Борисович – одружений, батько малолітнього сина. Перебував в зоні АТО, 2014 – 2016 роки, Донецька та Луганська області.

Радик Володимир Володимирович – одружений, разом з сім’єю проживає в квартирі батьків. Брав участь в зоні АТО – Донецький напрямок, квітень-червень 2016 року, травень – червень 2017 року.

Боднарчук Іван Васильович – проживає у дівчини, власного житла не має. Брав участь в АТО у період з серпня 2014 року по квітень 2017 року, 10 ротацій, Донецька обл., м. Вуглегірськ, м. Маріуполь, м. Мар’янка.

Сенів Михайло Михайлович – одружений, разом з сім’єю проживає на території тещі, оскільки власного житла не має ні боєць, ні його дружина. Брав участь у зоні проведення АТО – 7 ротацій з 2014 року до 2016 року, м. Старобельцево, околиці м. Маріуполь.

Болух Назарій Сергійович – батько чудового хлопчика, разом з дружиною та сином проживає в орендованій квартирі, оскільки власного житла немає. Брав участь в зоні проведення АТО, 2016 – 2017 роки, м. Слов’янськ, м. Ясинувата.

Порохнавець Іван Миколайович – батько двох синів, разом з дружиною та дітьми проживає в квартирі тещі, оскільки власного житла немає. Брав участь в зоні АТО, 2015 – 2016 роки, Донецька область.

Проєкт ЖБК “Соціум” продовжує програму “Житло воїнам АТО”. Ветерани реалізують його самотужки. Це соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною – в три рази менше ринкової вартості і вдвічі нижче собівартості.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: