fbpx

Учениця з Брошнів-Осади рік безкоштовно вчитиметься у США

Суспільство 20:10, 26.05, 2020

Учениця Брошнів-Осадського ліцею Андріана Заяць виграла конкурс обміну майбутніх лідерів (FLEX) і наступного навчального року вчитиметься  в американській школі.

Про це повідомив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

«Вітаю ученицю Брошнів-Осадського ліцею Андріану Заяць із перемогою в конкурсі FLEX (Програма обміну майбутніх лідерів). Тепер юна і талановита десятикласниця на запрошення Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США останній рік шкільного життя, протягом 2020-2021 навчального року, навчатиметься в американській школі та житиме в американській сім’ї, – написав Іванів. – Дякую за наполегливість та цілеспрямованість Андріані, її наставниці, вчителю англійської мови, Аллі Ярославівні Сагайдак, усім педагогам та батькам за вагомий результат виховання та навчання юної особистості».

Десятикласниця увійшла в десятку фіналістів із 600 дітей Івано-Франківської області.

Учениця з Брошнів-Осади рік безкоштовно вчитиметься у США 1

Програма майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім’ї протягом одного навчального року безкоштовно.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: