fbpx

Українцям почнуть особисто повідомляти про право на субсидію через "Дію" та СМС

Суспільство 11:20, 07.05, 2023

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович заявила, що в Україні планують удосконалити механізм призначення житлових субсидій. Так, право кожного українцям на субсидію визначатиметься автоматично, і якщо таке право є, то повідомлятимуть про це особисто.

Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в ефірі Українського радіо .

“Ми плануємо спрощення та подальшу цифровізацію нашої соціальної допомоги і починатимемо з субсидій, тому що це досить масова допомога — 2,2 млн господарств”, — пояснила чиновник.

Жолнович повідомила, що буде збільшено кількість реєстрів, інформація з яких передаватиметься до ПФУ. Це дозволить автоматично визначити право людини на субсидію, навіть до її звернення щодо призначення таких виплат. Тобто, надходитиме інформація про склад сім’ї, доходи та майнове становище, на основі цих даних визначатиметься право на допомогу.

Людина зможе сама вирішувати, потрібна їй житлова субсидія і підтвердити заявку чи ні. Пакет документів буде сформовано також автоматично.

Повідомляти про право на субсидію планують через мобільний додаток Дія, особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду або смс-повідомленнями.

У перших двох випадках людина може подати заявку онлайн, а при інформуванні за допомогою СМС потрібно буде звернутися до ЦНАПу, сервісного центру ПФУ або до уповноважених місцевих органів влади для оформлення субсидії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: