fbpx

Українська академія лідерства відправить студентів з Миколаєва досліджувати Прикарпаття. ДОПОВНЕНО

Суспільство 16:47, 26.01, 2022

Студенти Миколаївського осередку Академії лідерства тимчасово оселяться в Івано-Франківську на час планованого вишколу. Такий вишкіл – частина мандрівки-дослідження різних частин України, в якій молодь розвиває лідерські навички. Напередодні студенти Миколаївського осередку перебували з подібним завданням у Києві.

Про це КУРСу повідомив керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час прямого ефіру у мережі “Фейсбук” зазначив, що Франківськ радо прийме гостей.

«Зараз мав зустріч з Українською школою лідерів, які ухвалили рішення тимчасово, поки є загроза військового вторгнення, перенести свої потужності в Івано-Франківськ. Вітаємо, це хороша ініціатива. Це рік навчання, з’їжджаються діти з усієї України», – сказав Марцінків.

Він уточнив, що сьогодні в Україні працюють 5 навчальних центрів Академії лідерства. До Івано-Франківська приїдуть студенти з Миколаєва.

«Якщо інвестори або інші організації ухвалюють рішення про перенесення своїх потужностей зі сходу України, Франківськ готовий приймати. Ми готові сьогодні допомагати, щоб різні ініціативи, хоча би на певний час переїжджали до Івано-Франківська», – заявив мер.

За його словами, Академія лідерства тимчасово розміститься в готелі “Бандерштадт”. «З часом подумаємо про приміщення Палацу Потоцьких, де зараз проходить ремонт», – каже Марцінків.

Втім, Роман Тичківський у коментарі для КУРСу наголосив, що поїздка до Івано-Франківська ніяк не пов’язана з з загрозою ескалації і є звичайним плановим заходом Академії.

“Ми навчаємо наших студентів мислити категоріями однієї єдиної країни, а не окремого регіону. Адже саме за цю країну в Академії навчають українську молодь брати власну відповідальність уже сьогодні. А через місяць ми плануємо їхати в дослідницьку експедицію до Ізраїлю, яка триватиме тиждень. Такі експедиції ми здійснюємо щорічно”, – зазначив Роман Тичківський.

Українська академія лідерства — це освітня платформа для молоді з формування лідерських якостей. Академія поєднує річну програму всебічного розвитку для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: