fbpx

Унікальні функції у телевізорах Samsung: інновації, які подарують додатковий комфорт

Стиль життя 13:08, 24.05, 2023

Samsung — один із провідних виробників техніки, що заслужив популярність постійним впровадженням інновацій та унікальних функцій. Південнокорейська компанія постійно прагне покращити користувальницький досвід, пропонуючи покупцям передові технології та можливості. Огляд важливих особливостей допоможе вибрати якісний та зручний телевізор, а також порівняти представлені моделі та замовити найкращий варіант на сайті Eldorado.ua.

Технологія QLED у телевізорах Samsung

Світлодіоди на квантових точках стали унікальним рішенням, яке подарувало зображенню чіткість, контрастність та яскравість. Екрани QLED нададуть живе та динамічне зображення: картинка стане реалістичною, що подарує повне занурення. Завдяки цій технології телевізори Samsung здатні відтворювати найширший діапазон кольорів, забезпечуючи більш реалістичне візуальне сприйняття.

Унікальні функції у телевізорах Samsung

Корисні додаткові функції

Виробник піклується не тільки про насиченість фарб на екрані, але й про комфорт користувачів. Цікаві такі корисні опції:

  • Ambient Mode. Лише одне натискання — і телевізор перетворюється на інтер’єрний декор. Легко вибрати фонове зображення або патерн, який відповідає вашому інтер’єру, та увімкнути його відображення. Це дозволить за кілька хвилин змінити оформлення кімнати або створити святкову атмосферу.
  • One Connect Box. Функція, яка спростить підключення додаткових пристроїв до телевізора. Це дозволить відмовитися від великої кількості дротів, які псують зовнішній вигляд приміщення: всі пристрої підключаються до спеціального блоку підключення. А «чарівна коробочка» з‘єднується з телевізором одним кабелем, що забезпечує більш акуратний вигляд і легкість в управлінні підключеними гаджетами.
  • Bixby. Голосовий помічник, який чудово розуміє універсальні команди та дозволить забути про постійні пошуки пульта.

Інженери концерну врахували основні запити користувачів та впровадили актуальні функції — і телевізори бренду стали ще зручнішими в експлуатації.

додаткові функції у телевізорах Samsung

Samsung Solar Cell Remote: енергія сонця для керування телевізором

Найважливішим внеском у турботу про довкілля стало створення пульта дистанційного керування на сонячних батареях — Samsung Solar Cell Remote. Його переваги:

  • екологічна чистота та безпека за рахунок відмови від батарейок;
  • економія на регулярній купівлі акумуляторів;
  • безперебійна робота протягом довгих років (без необхідності змінювати елементи живлення).

Пристрій автоматично заряджається, якщо світиться, навіть якщо не використовується в цей момент. Сонячні батареї стійкі до ударів та зношування.

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: