fbpx

В АТ «Укргазвидобування» запустили масштабний проєкт з підготовки «супергероїв»

Суспільство 13:45, 10.02, 2020

В «Укргазвидобуванні» цього року навчатимуть надавати першу домедичну допомогу та основам поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій п’ять тисяч співробітників. Тренінги проводитимуть інструктори компанії «FAST» у різних куточках України. 

Найбільша газовидобувна компанія України АТ «Укргазвидобування» разом з інструкторами компанії «FAST» запустили спільний проєкт. Головна мета підприємства — впровадження європейської системи охорони праці. 

Програма FAST

“Наша компанія впроваджує масштабний навчальний проєкт з АТ «Укргазвидобування». Нам треба навчити понад 5000 співробітників. Наші  інструктори працюють у парі, у декількох областях одночасно”, — розповідає інструктор компанії «FAST» Марія Баргід.

Тренінг складається як з теоретичної, так і з практичної частини. Під час занять учасники власноруч відпрацьовують навички з надання домедичної допомоги. 

“Спочатку я намагався з’ясувати, чи у свідомості постраждалий. Заговорив до нього — не вийшло. Тактильно викликати реакцію теж не вийшло. Далі почав виявляти наявність дихання, закидаючи голову, щоб запобігти перекриттю язиком дихальних шляхів”, — пояснює заступник директора з матеріально-технічного забезпечення ГПУ «Полтавагазвидобування» Роман Рогожин.

Тренінги відбудуться в 11 населених пунктах країни. Це 250 сучасних та інтерактивних заходів, які проводять 18 професійних інструкторів. Як говорять представники компанії «FAST», вони тренують майбутніх «супергероїв», які готові у будь-якій ситуації допомогти постраждалим. 

“Першочергово потрібно оцінити обставини, потім дізнатися самопочуття людини. Визначити, чи є дихання. Кожен має знати та мати подібні навички, щоб у непередбачених випадках розуміти, як діяти і як зберегти життя колезі”, — ділиться новими знаннями дефектоскопіст лабораторії неруйнівного контролю та технічної діагностики ГПУ «Полтавагазвидобування» Іван Яресько.

Програма FAST

У пріоритеті «Укргазвидобування» — безпека як співробітників виробничих об’єктів, так і жителів у місцях видобутку вуглеводнів.

Завдяки проєкту компанія має позитивний досвід порятунку. Наприклад, минулого року співробітник «Полтавагазвидобування» врятував життя колезі.

Довідково: 

АТ «Укргазвидобування» є найбільшою державною нафтогазовидобувною компанією і видобуває 73% природного газу в Україні. Сьогодні товариство працює на території 12 областей України — у 57 районах, 237 територіальних громадах.

«FAST» — українська компанія інструкторів, які навчають домедичної допомоги і пожежної безпеки. Компанія також поставляє відповідне спорядження та реалізує інноваційні проєкти для збереження людського життя та здоров’я, а також безпеки бізнесу.

Рена Дарсанія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: